Mera Social Çevrimiçi kılavuz

 • Mera Social nedir?

  Mera Social, size arama motoru ve sekmeler olmadan 26 tane sosyal medya ağını tek bir uygulamada çalıştırmanıza yarayan özel tabana sahip bir internet tarayıcısıdır.

 • Nasıl kullanılır?

  Uygulamamız yüksek güvenlik ve hassas güncellemeler için sadece 1 market için desteklenmektedir. Desteklenen tek marketimiz Google Play Store'dur. Uygulamamızı kurduktan sonra arama motoru olmadan önceden hazırlanmış yer imleri ile sağ taraftan 25 tane sosyal ağa erişebilmektesiniz. Bu sosyal ağlar tıpkı normal tarayıcılardaki gibi internet sitesidir. Uygulamanında amacı arama motorsuz doğrudan sosyal medya odaklı yer imleriyle gelmektedir. Bir tarayıcıda nasıl kendinizi güvende hissediyorsanız bunda da endişe etmenize gerek yok çünkü tarayıcımız Opera for Android tabanlıdır.

 • Uygulama dışı deeplink nasıl kullanılır?

  Örn: Telefonunuzda Google uygulamasını açın, arama kutusuna Youtube müzik yazın ve istediğiniz bir sonuca tıklayın. Açılan pencerede Mera Social ile aç kısmında Her zaman ya da Yalnızca bir defa seçeneklerine tıklayın. Gitmek istediğiniz bağlantıya Mera Social'a girmeden ulaşabilirsiniz.

 • Uygulama içi deeplink nasıl kullanılır?

  Örn: Mera Social uygulamasını açın Facebook Mesajlar bölümündeki Messenger indir butonuna tıklayın, bu bağlantı direk Google Play Store (yüklü ise) uygulamasını açıp ilgili uygulamaya gider.

 • Webkit ve güncellenmesi?

  Uygulamamızda yüksek performans ve güvenlik için Opera mobil webkit'i kullanmaktayız. Opera Tarayıcı webkitini genelde her yeni güncel beta ve kararlı webkit çıktığında güncelliyoruz.

 • Parolayı sıfırlama, Parolayı unuttum?

  Mera Social pin kilidinizi sıfırlamak istiyorsanız sağ menüden ayarlara girerek Parolayı sıfırla seçeneğine basabilirsiniz.

  Mera Social Parolasını mı unuttunuz? O zaman aşağıdaki linke mobil kılavuz sitemizden ya da aospstudio mobile uygulamamızda aospstudio care ekranından dokunun. Mera Social PIN Sıfırlama

 • Koyu mod nasıl açılır?

  Mera Social v3.3 sürümlerinden sonrası için: Mera Social menüsü>Tema ayarları>Koyu tema seçeneklerini takip ettiğinizde koyu tema etkinleşecektir.

  Mera Social 3.4 sürümlerinden sonrası için: Mera Social menüsü>Ayarlar>Tema ayarları>Koyu tema seçeneklerini takip ettiğinizde koyu tema etkinleşecektir.

 • Koyu mod nasıl kapatılır?

  Mera Social v3.3 sürümlerinden sonrası için: Mera Social menüsü>Tema ayarları>Açık tema seçeneklerini takip ettiğinizde koyu tema kapatılacaktır.

  Mera Social 3.4 sürümlerinden sonrası için: Mera Social menüsü>Ayarlar>Tema ayarları>Açık tema seçeneklerini takip ettiğinizde koyu tema kapatılacaktır.

 • Uygulama hataları

  Mera Social şuanlık bazı problemlerle gelmektedir. Ama her probleminin geçici ve etkili çözümleri mevcuttur.

  Tam ekran video hataları için Otomatik döndürme ayarını açarak herhangi bir videoyu açın. Videoyu açtıktan sonra tam ekrana geçin eğer geçmezse ard ardına 2-3 kere tam ekran butonuna tıklayınız.

  Tarayıcı çökmeleri için bazen 1 bazen 2-3 kere düzelt ve yeniden başlata tıklayınız, Akıllı kurtarıcı özelliğimiz devreye girecektir.

  Uygulama açılmama sorunları için öncelikle Mera Social verilerini temizleyin ve uygulamayı tekrar çalıştırın durdu hatasının önüne geçebilmek için uygulamayı yeniden aç butonuna dokununuz. Eğer uygulama hala açılmıyorsa geri bildirim gönderip beklemekten başka çare yok.

 • Uygulamayı kaldırma

  Uygulamamızı kaldırmak için;
  Android 8.0 ve üzeri cihazlarda; Ayarlar>Uygulamalar ve Bildirimler>Uygulamalar>Mera Social>Kaldır

  Android 5.0 ve üzeri cihazlarda; Ayarlar>Uygulamalar>Mera Social>Kaldır