Pie Launcher Çevrimiçi kılavuz

 • Pie Launcher nedir, nasıl kullanılır?

  Pie Launcher, telefonunuzun ya da tabletinizin ana ekranını (masaüstü) değiştirmeye yarayan farklı bir uygulamadır. Pie Launcher tamamen Android Open Source Projects (AOSP) tabanlıdır. Launcher3'e dayanan uygulama saf android deneyimini hiçbir oynama olmadan size aktarır. Kullanabilmek için uygulamayı indirin ve varsayılan uygulamalardan Ana ekranı Launcher3 olarak seçin.

 • Duvar kağıdı nasıl değiştirilir?

  Masaüstü ekranındayken boş bir alana basılı tutun ve Duvar kağıtları seçeneğine dokunun, cihaz galerileri açılacaktır. Eğer boş bir alanda bir seçenek gelmiyorsa telefonunuzun menü tuşu varsa oraya basın ve aynı adımları uygulayın.

 • Widget nasıl eklenir? Widget'lar gözükmüyor

  Widget eklemek için masaüstü ekranındayken boş bir alana basılı tutun ve Widget'lar seçeneğine dokunun, widget'lar listelenektir.

  Bazı Widget'lar neden gözükmez? Çünkü kullanmakta olduğunuz marka kendi uygulamalarının bazı widget'larını diğer launcher uygulamalarına yasaklamaktadır.

  Huawei cihazlarda kendi hava durumu widget'i eklenirse Huawei Launcher3 çöktü ya da zararlı diye uyarı verecektir.

 • Ana ekran ayarları neler?

  Masaüstündeyken boş bir alana basılı tutun ve Ana ekran ayarlarına dokunun. Ana ekran ayarları Android 8 ve üzeri Ekran döndürme, Adaptif ikon, Bildirim noktaları gibi bazı saf android seçenekleri içerir. Android 7 ve 7.1 cihazlarda ise sadece ekran döndürme seçeneği mevcuttur.